Słownik synonimów - Blog Contact RSS


zauważać


zauważać. Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania. bezokolicznik. zauważać. czas teraźniejszy. zauważam.

zauważać.

Conjugate the Polish verb zauważać in all forms and with usage examples. Zauważać conjugation has never been easier!

zauważać - tłumaczenie na angielski oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "zauważać" po angielsku? - notice, note, find, spot, point out, tell.

zauważać (błędy, oznaki czegoś). dostrzegać. zauważać. Wielki słownik ortograficzny PWN.

zauważać глаг. общ. note; notice.

» zauważać - odnośnie stwierdzania prawdziwości czegoś. » zauważać - w kontekście uświadomienia sobie czegoś. » zauważać - w odniesieniu do odnajdywania czegoś wzrokiem.

zauważać. dopuszczalne w grach (i). zauważać. występowanie: Słownik ortograficzny: rejestr wyrazów występujących w języku polskim - Muza SA 2001, 2005, 2006 - T. Karpowicz.

verb zauważyć pf (imperfective zauważać) ;; Conjugation of zauważyć pf.

Dodaj zauważać do jednej z poniższych list lub utwórz nową. Tłumaczenie słowa zauważać - Słownik polsko-angielski.

zauważyć f. dk. od zauważać. Zobacz też zauważać. I . zauważać <‑ża; f. dk. zauważyć> [zauvaʒatɕ] CZ. cz. przech.

Hasło „nie zauważać" posiada 7 definicji do krzyżówki w słowniku. Definicje do hasła: ignorować; lekceważyć; pomijać; przegapiać; przeoczać; przesypiać

Zauważać in english - Dictionary: polish » english Translations: perceive, notice, observe, note, notice, to notice, noticing, noticed, notice the.

Zobacz synonimy słowa zauważać w najlepszym słowniku synonimów języka polskiego.

W łagodnych przypadkach zaćmy chory może początkowo nie zauważać żadnych symptomów. Pierwszym objawem schorzenia jest zazwyczaj nieostre widzenie.

Joanna Teglund: "Nareszcie zaczynamy zauważać, kto nami rządzi" - #113 KONDOMINIUM NewsLiczymy na wsparcie naszych działań - albo jednorazowe albo regularne np.

Zaczęłam czytać i zauważać, że faktycznie bywam nadwrażliwa, egzaltowana, przeżywam zbyt mocno. Pomyślałam, że ciężko jest ze mną chyba wytrzymać. Czasem sprawiało to trudność nawet mnie samej.

Замечать — zauważać (заметить — zauważyć) 76. Уважать — szanować 77.

Szef wydaje się jednak nie zauważać jej starań, a Ruda odnosi wrażenie, że zachowuje się on trochę dziwnie. Okazuje się, że ma to związek z pewnymi informacjami jakie do niego dotarły…

Dopiero jak te szczepionki zostaną podane, zaczniemy zauważać realne spadki zakażeń. Do tego czasu wszystko będzie zależeć od zachowania ludzi, czyli od przestrzegania zasad bezpieczeństwa...

Sklep z aplikacjami zaczęły zauważać już nie tylko banki, ale również firmy kojarzące kierowców z pasażerami. Z początku był to poboczny projekt, ale z biegiem lat sklep Huaweia stał się głównym...

Smażalnie oszukują klientów. Kościół zaczyna zauważać problem. Kusz ocenia słowa papieża zupełnie inaczej niż Lisiński. - Przede wszystkim w Irlandii Franciszek mówił o tym, jak ważna jest rodzina.

Zauważać doznania i każdy ruch w naszych stopach, nogach, ramionach, głowie i całym ciele, za każdym razem, kiedy stawiamy krok. Zauważać nasze oddychanie.

161 отметок «Нравится», 5 комментариев — @teobankologia в Instagram: «Duży problem - osądzanie ludzi. Nie można w naiwności nie zauważać zła wokół nas. Bóg wzywa nas,…»

Przestajemy zauważać przeszkody. Wymówki stają się niepotrzebne 🐢 Poruszamy, czujemy, doświadczamy, myślimy, z większą wydajnością.

7 dni temu 7 sty 2020

About zauważać

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly