Słownik synonimów - Blog Contact RSS

Zaoszczędź pieniądze na nawozy i pestycydy próbując tych top organicznych pomysłów ogrodniczych

Zaoszczędź Pieniądze Na Nawozy I Pestycydy, Próbując Tych Top Organicznych Pomysłów Ogrodniczych

Wbrew powszechnemu przekonaniu, uprawa ekologicznego ogrodu nie oznacza, że jesteś o krok od przyłączenia się do gminy lub życia poza ziemią. Oznacza to po prostu, że chcesz zdrowszej żywności, pozbawione surowych chemikaliów, które są używane przez gospodarstwa produkujące masowo. Oto kilka wskazówek, aby upewnić się, że twój ogród będzie zawsze rosnąć.

Jeśli chcesz rozpocząć mały ogród organiczny w pomieszczeniu, ocenić ilość naturalnego światła, które jest obecne. Idealnie, rośliny te powinny być trzymane w pomieszczeniu, które oferuje naturalne światło z okna lub szklane drzwi. Można również rozważyć użycie rosną światła do tego celu.

Łatwo jest szybko przygotować wieloletni ogród ziemi. Z ogrodem SPADE, kawałek pod brudem, a następnie Odwróć go. Następnie rozłożyć wióry kilka cali głęboko. Niech obszar ma około dwóch tygodni, a następnie kopać i planować nowe byliny.

Podczas podnoszenia ekologicznego ogrodu, czasami rozwiązaniem problemu złej gleby jest podniesienie łóżka ogrodowego. Budowa łóżka ogrodowego lub grzędy nad zwykłą glebą, może pozwolić na umieszczenie własnej nawodnionej gleby w łóżku bez ryzyka rozcieńczenia lub zmieszania gleby z otaczającym obszarem.

Kiedy po raz pierwszy rośnie ogród, spróbuj umieścić jak najwięcej wysiłku w pierwszym łóżku, jak to możliwe. Grunty, które nie były używane przez jakiś czas, wymagają remontu, aby rozpocząć zmianę w opłacalne miejsce dla roślin. Zazwyczaj w tych regionach brakuje odpowiednich składników odżywczych lub konsystencji gleby. Jeśli planujesz zrobić ogród z patcha, upewnij się, że ma wszystkie odpowiednie warunki wstępne do sadzenia.

Dodając ładną warstwę materiału ulegającego biodegradom (ściółki) wokół roślin, możesz wykorzystać naturalną zdolność zwalczania szkodników w ściółce, aby zatrzymać drapieżniki w roślinach. Umieszczając jedną do dwóch calowych warstw wokół roślin, dodajesz również źródło składników odżywczych i źródło wody.

Rozważ budowę podniesionych łóżek. Jeśli budować własne podniesione łóżka, można wybrać idealny rozmiar do ogrodu, i można wypełnić go z typem gleby, która jest odpowiednia dla tego, co zamierzasz rosnąć. Ponieważ nie będzie trochę zagęszczania gleby, będzie więcej tlenu w glebie, a drenaż wody będzie znacznie lepiej. Gleba w podniesionej łóżku nagrzewa się znacznie wcześniej wiosną, zwiększając sezon wegetaty.

Zanim zaczniesz sadzenie w ogrodzie, to dobry pomysł, aby najpierw sprawdzić kwasowość gleby. Zestawy do testowania domu są łatwo dostępne. Gleba powinna mieć pH około 6,5 dla większości warzyw. Jeśli pH jest zbyt niskie, można go zwiększyć poprzez rozprzestrzenianie się wapna. Jeśli jest zbyt wysoka, można użyć sproszkowanego siarki.

Kompostowanie to świetny sposób na paliwo Twojego ogrodu. Można dodać prawie wszystko, jak wycinki trawy, rozdrobnione papieru, fusy i wiele więcej. Zasadniczo, można użyć wszystkiego, co żyje w jednym czasie (ale starają się unikać produktów zwierzęcych). Jeśli kupisz robaki i przechowywać pojemnik kompostu w ciepłym, słonecznym miejscu będzie przekształcić się w idealnie ciemne i bogate gleby w żadnym momencie.

Śledź postęp swojego ekologicznego ogrodu w czasopiśmie ogrodniczym. Zanotuj wszystko-daty roślin, daty zapłodnić, szkodniki, które przybywają, które odstraszania pracy, po rozpoczęciu zbioru, i jak owocne ogród jest. Informacje te będą cenne dla Ciebie, jak zaplanować swój ogród w nadchodzących latach i pomoże Ci być pomyślny ogrodnik.

Kiedy rosną sadzonki w organicznym ogrodzie, spróbuj ruffling sadzonki za pomocą rąk lub tektury jeden lub dwa razy dziennie. Choć może to brzmieć dziwne, odnotowano, że może to zachęcać do wzrostu roślin.

Aby ocieplić glebę i chronić przed chwastami, należy rozważyć różne rodzaje ściółki. Używaj takich rzeczy jak zrębki drzewne, liście, siano i wycinki trawnika. Ochrona roślin za pomocą ściółki pomaga im na wiele sposobów, takich jak ochrona gleby przed erozją. Można nawet zajrzeć do żywych ściółek, które są rośliny, które służą tym samym celu jako ściółka.

Użyj żywej materii, aby uzyskać najlepszy kompost. Choć możesz być kuszony, aby zacząć podrzucać wszystko do stosu kompostu, nie rób tego. Pamiętaj, że kompost nie jest koszem na śmieci. Umieścić w mnóstwo ścinki trawy, opadłych liści i śmieci kuchennych, takich jak resztki żywności i stare resztki. Dzięki temu proces kompostowania przyspieszy proces kompostu.

Rozważ dodanie biedronki do ekologicznego ogrodu. Te małe zwierząta będą jeść te mszyce i rozmity aż. Jeśli nie jesteś w stanie zwabić kilka biedronki do ogrodu, często można je znaleźć na sprzedaż w małych sklepach domu i ogrodu. Kiedy masz kilka biedronki, więcej będzie często podążać.

Przy uruchamianiu ekologicznego ogrodu zajrzeć do naturalnych pestycydów. Jest to zdrowy sposób, aby upewnić się, że nie tracisz dużo swojej uprawy na owady podczas pracy, aby zapewnić bezpieczeństwo środowiska. Istnieje wiele pestycydów, które kiedyś były używane i są naprawdę skuteczne.

Wykorzystaj techniki płodozmianu w organicznym ogrodzie. Zazwyczaj myśli o dużych gospodarstw rolnych, płodozmian może być przydatne nawet w małej działki ogrodu. Po sezonie lub dwóch uprawy jednego uprawy, przełączyć się do niepodobnych upraw w następnym roku. Zapobiegnie to wyczerpaniu się gleby i szkodników nagromadzenie spowodowane przez uprawy jednej rośliny i doprowadzić do sukcesu ogrodnictwa.

Zniechęcić jelenia w ogrodzie. Jelenie uwielbiają żuć warzywa, róże, drzewa owocowe, jałowca i ostrokrzewu. Mogą zdziesiątkować ogród w ciągu jednego dnia, jeśli mają szansę! Podczas gdy ludzie mają tendencję do faworyzowania elektrycznego ogrodzenia, aby zniechęcić jelenie, istnieją pewne rzeczy, które możesz zrobić, które nie wiążą się z niepotrzebnym bólem. Napełnij worki sierścią ludzką lub psią, suszonym mączką krwi lub głowami ryb. Przymocuj do obwodu swojej nieruchomości lub do konkretnych roślin, które mogą być spożywane. Alternatywnie, zrobić spray dwóch żółtek jaj zmieszanych z jedną kwartę wody i spryskać drzewa owocowe obficie. Z jakiegoś powodu, to wydaje się działać!

Tak, istnieje piętno, które pochodzi ze słowem "organiczny", ale to dlatego, że większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że słowo organiczne, w zasadzie oznacza naturalne. W rzeczywistości, uprawy organiczne jest tak naturalne, jak można ewentualnie dostać. Więc upewnij się, aby korzystać z tych wskazówek ogrodniczych, gdy jesteś gotowy do uprawy żywności ekologicznej.

About Zaoszczędź pieniądze na nawozy i pestycydy próbując tych top organicznych pomysłów ogrodniczych

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly