Słownik synonimów - Blog Contact RSS

Telefon komórkowy porady dla tych którzy rozważają zakup

Telefon Komórkowy Porady Dla Tych, Którzy Rozważają Zakup

Szukasz porad, jak zrobić jak najwięcej z telefonu komórkowego? Jeśli jesteś, masz przyjść w odpowiednim miejscu. Telefony komórkowe są zdolne do tak wiele i jest wiele wiedzieć, jeśli chodzi o te małe narzędzia komunikacyjne. Czytaj więcej przydatnych informacji.Zrestartuj telefon okresowo, aby wyczyścić pamięć programów takich jak Facebook i Twitter. To powinno działać znacznie lepiej w rezultacie.

Jeśli upuścić telefon komórkowy w cieczy, nie zakładaj, że jest zrujnowany i wyrzucić. Możesz zabrać baterię i umieścić ją w misce pełnej ryżu. Ryż będzie pijawka wilgoci, która ma zdobyć wewnątrz telefonu.

Rozważ zakup używanego telefonu, jeśli chcesz uaktualnić, zanim umowa pozwoli Ci. Jest to często tańsze niż kupowanie nowych, i nie będzie zablokowany w określonym okresie kontraktu. Wystarczy upewnić się, że dostawca obsługuje telefon, który chcesz kupić, i że możesz łatwo dodać go do swojego planu.

Kiedy kupujesz telefon komórkowy w sklepie, upewnij się, że otrzymasz pieniądze warto przez targowanie się z dealerem. To nie działa przez cały czas, ale często dostaniesz rabaty, które można wykorzystać w telefonie lub dla aplikacji, które mają zastosowanie do telefonu.

Smartfony będą działać wolniej w miarę ich wieku. Dlatego po pewnym czasie, to będzie trochę trudniejsze do aktualizacji systemu operacyjnego i aplikacji. Są chwile, w których trzeba będzie wybrać. Możesz trzymać się tego, co masz, ale nie aktualizować, lub można uzyskać nowy telefon, który może obsłużyć aktualizacje.

Rozważ zakup ubezpieczenia na swoim telefonie komórkowym. To może zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie. Jeśli Twój telefon jest uszkodzony, skradziony lub w jakikolwiek sposób zniszczony, nie będziesz już mógł z niego korzystać w większości przypadków. Będzie to wymagało zakupu nowego telefonu, a to może kosztować setki. Ubezpieczenie pozwala na zakup nowego telefonu w obniżonej cenie, a to może być warte miesięcznej inwestycji.

Czy wiesz, że bateria w telefonie komórkowym ma pewną zarezerwowaną moc? Jeśli okaże się, że bateria telefonu komórkowego jest martwy, i nie masz sposobu, aby go naładować, wprowadź USSD "* 3370 #". Zobaczysz wzrost mocy o 50%. Ta rezerwa mocy będzie ładować przy następnym naładowaniu telefonu.

Przed zakupem tego przypadku w sklepie przewoźnika, sprawdź jego cenę online. Sprzedawców online, takich jak Amazon.com często mają dokładnie taki sam przypadek, tylko dla o wiele mniej. Możesz zaoszczędzić 20% lub więcej na kosztach. Pamiętaj, że detalista zmusza Cię do zakupu tych akcesoriów w cenach Premium. Czy badania.

Jeśli kupujesz telefon z ekranem dotykowym, upewnij się, że bawisz się ekranem dotykowym w sklepie przed dokonaniem zakupu. Niektóre ekrany są bardzo intuicyjne, a inne są trudniejsze w użyciu. Chcesz upewnić się, że telefon będzie działał łatwo, gdy jesteś w podróży, i to nie będzie w przypadku, gdy ekran nie jest dotykowy wystarczająco wrażliwe.

Jest powód, aby sądzić, że promieniowanie wytwarzane przez telefony komórkowe może powodować nowotwory mózgu i inne problemy zdrowotne. Chociaż nie ma bezpośredniego dowodu, że to prawda, to lepiej być bezpieczne niż przepraszam. Gdy tylko to możliwe, Umieść telefon na głośniku lub podłącz do niego zestaw słuchawkowy.

Jeśli obawiasz się o promieniowanie telefonów komórkowych, użyj zestawu słuchawkowego zamiast trzymając telefon komórkowy do ucha. Zazwyczaj każdy telefon komórkowy jest dostarczany w opakowaniach z zestawem głowic. Możesz zacząć używać go zaraz po pudełku. Rozważ kupno drugiej dla samochodu, aby zawsze mieć jeden przydatny.

Aby naładować telefon komórkowy dłużej, nie zostawiaj telefonu na wibrację. Istnieją pewne miejsca, w których po prostu nie chcesz, aby telefon się wyłączyli. Jeśli masz zamiar być gdzieś, gdzie nie chcesz, aby telefon słyszał, rozważ włączenie głośności dzwonka na niskim poziomie. Pozostawienie telefonu na wibrację zużywa znaczną ilość energii baterii.

Wiele osób nadal nie jest całkowicie używanych do urządzeń bez użycia rąk. Te prace wielką łatwość użytkowania i promować bezpieczeństwo podczas rozmowy przez telefon. Istnieją również aplikacje, które pomogą Ci mówić tekst zamiast wprowadzania znaków na własną rękę, i istnieje wiele innych opcji głośnomówiący dla telefonu, jak również.

Jeśli chcesz, aby bateria trwała dłużej, wyłącz telefon. Jeśli nie masz recepcji, nie ma sensu mieć go na. Jeśli go ładujesz, pozostaw go. W nocy lub w biurze, wyłącz go. Jeśli to zrobisz, ładowanie baterii będzie trwać dłużej.

Jeśli Twój telefon komórkowy ma baterię litową, nie w pełni rozładować! Baterie te lubią być używane tylko trochę, zanim zostaną ponownie naładowane. Oprócz tego, chcą być w pełni naładowane, gdy je podłączasz. Postępuj zgodnie z tą poradą, a bateria powinna trwać długo.

Nie pozwól, aby telefon komórkowy umarł cały czas, ponieważ może pomóc trwale zabić baterię. Jeśli nie używasz go i bateria, jeśli nie jest pełna, upewnij się, że wtyczka. Po zakończeniu ładowania, upewnij się, aby odłączyć wszystko, więc nie ma dodatkowej energii marnuje.

Jak widać, jest trochę wiedzieć, jeśli chodzi o telefony komórkowe. Można to zrobić wiele z nimi i wiele rzeczy, które są w stanie nie są reklamowane. Co nauczyłeś się tutaj i będziesz mieć pewność, aby jak najwięcej z telefonu komórkowego.

About Telefon komórkowy porady dla tych którzy rozważają zakup

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly