Słownik synonimów - Blog Contact RSS

Każdy powinien chcieć wiedzieć to pomocne porady karty kredytowej

Każdy Powinien Chcieć Wiedzieć, To Pomocne Porady Karty Kredytowej

Niektórzy ludzie podejrzliwie postrzegają karty kredytowe, jakby te kawałki plastiku mogły magicznie zniszczyć ich finanse bez ich zgody. Prawda jest jednak taka, że karty kredytowe są niebezpieczne tylko wtedy, gdy nie wiesz, jak z nich korzystać prawidłowo. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak chronić swój kredyt, jeśli korzystasz z kart kredytowych.

Konsumenci powinni rozejrzeć się za kartami kredytowymi przed osiedleniem się na jednym. Dostępnych jest wiele różnych kart kredytowych, z których każda oferuje inną stopę procentową, roczną opłatę, a niektóre, nawet oferując funkcje bonusowe. Robiąc zakupy, osoba może znaleźć taki, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Mogą również uzyskać najlepszą ofertę, jeśli chodzi o korzystanie z karty kredytowej.

Upewnij się, że dokonujesz płatności na czas, gdy masz kartę kredytową. Dodatkowe opłaty są tam, gdzie firmy obsługujące karty kredytowe cię. Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że płacisz na czas, aby uniknąć tych kosztownych opłat. Będzie to również pozytywnie odzwierciedlić w raporcie kredytowym.

Pamiętaj, aby zaplanować budżet wydatków podczas korzystania z kart kredytowych. Ważne jest, aby wykorzystać budżet na całe życie finansowe, i ma sens, aby uwzględnić wydatki kredytowe w tym budżecie, jak również. Nigdy nie wyświetlaj kart kredytowych w niewłaściwy sposób, na przykład postrzegając je jako dodatkowe pieniądze na wydatki. Określ kwotę, którą wygodnie ładujesz co miesiąc. Nigdy nie przekraczaj tej kwoty i pamiętaj, aby płacić ją w całości co miesiąc.

Należy starannie rozważyć te karty, które oferują zero procent stóp procentowych. To może wydawać się bardzo intrygujące na początku, ale można znaleźć później, że trzeba będzie zapłacić niebo wysokie stawki w dół drogi. Dowiedz się, jak długo będzie trwać ten kurs, a co do stawki, gdy wygaśnie.

Jak tylko otrzymasz karty kredytowe, podpisz je. Wiele osób pomija ten krok i mają swoje karty skradzione. Wiele sklepów ma kasjerów upewnij się, że podpis na karcie pasuje do tego na paragonie.

Nigdy nie używaj haseł ani kodów PIN na kartach kredytowych, które można łatwo ustalić. Nigdy nie używaj swojego drugiego imienia, jednego z imion lub dat urodzenia twoich dzieci jako hasła, ponieważ informacje są łatwo uzyskiwane przez kogoś, kto ustawia na to swój umysł.

Nie zapisuj hasła ani numeru PIN. Musisz tylko pamiętać, jakie jest Twoje hasło, aby nikt inny nie mógł go ukraść ani użyć. Jeśli zapiszesz go na rachunku lub zachowasz go w swoich plikach finansowych, złodziej może łatwo ukraść te informacje.

Świetną wskazówką dla oszczędności na dzisiejszych wysokich cenach gazu jest uzyskanie karty nagrody ze sklepu spożywczego, w którym prowadzisz działalność. W dzisiejszych czasach wiele sklepów ma stacje benzynowe, a także oferuje zniżki na gaz, jeśli zarejestrujesz się, aby korzystać z ich kart lojalnościowych dla klientów. Czasami można zaoszczędzić do dwudziestu centów za galon.

Oglądaj programy lojalnościowe. Programy te są dość popularne wśród kart kredytowych. Możesz zarobić takie rzeczy jak zwrot gotówki, mile lotnicze lub inne zachęty tylko za korzystanie z karty kredytowej. Nagroda jest miłym dodatkiem, jeśli już planujesz korzystanie z karty, ale może kusić cię do ładowania więcej niż zwykle tylko po to, aby uzyskać te większe nagrody.

Wiele osób, zwłaszcza gdy są młodsi, czują się jak karty kredytowe są rodzajem darmowych pieniędzy. Faktem jest, że są one dokładnie odwrotnie, wypłacane pieniądze. Pamiętaj, że za każdym razem, gdy korzystasz z karty kredytowej, w zasadzie zaciągasz mikropożycz z niewiarygodnie wysokim zainteresowaniem. Nigdy nie zapominaj, że musisz spłacić ten kredyt.

Karty domów towarowych są kuszące, ale gdy próbujesz poprawić swój kredyt i zachować świetny wynik, musisz pamiętać, że nie chcesz karty kredytowej na wszystko. Karty domu towarowego mogą być używane tylko w tym konkretnym sklepie. Jest to ich sposób na uzyskanie wydać więcej pieniędzy w tej konkretnej lokalizacji. Uzyskaj kartę, której możesz użyć w dowolnym miejscu.

Jeśli masz zdobyć w ponad głowę z kredytu, i nie mają pojęcia, jak będzie zapłacić z powrotem dług, nie poddawaj się jeszcze. Wiele firm ma teraz programy trudnościami, które można wprowadzić, które obniży zainteresowanie, ustawić się na planie płatności można sobie pozwolić, i zaoszczędzić szkody upadłości lub sporów sądowych.

Jeśli nie możesz zapłacić salda karty kredytowej w całości każdego miesiąca, pamiętaj, aby co najmniej podwoić minimalną płatność, dopóki nie zostanie spłacona. Płacenie tylko minimum pozwoli Ci uwięzić się w eskalacji płatności odsetek przez lata. Podwojenie minimum pomoże ci jak najszybciej wydostać się z długu. Co najważniejsze, przestań używać kart kredytowych do niczego, ale w nagłych wypadkach, dopóki istniejący dług nie zostanie spłacony.

Najstarsza karta kredytowa to ta, która najbardziej wpływa na raport kredytowy. Nie zamykaj tego konta, chyba że koszt jego otwarcia jest zbyt wysoki. Jeśli płacisz roczną opłatę, śmieszne stopy procentowe lub coś podobnego, zamknij konto. W przeciwnym razie, zachować, że jeden otwarty, ponieważ może to być najbardziej korzystne dla swojej oceny kredytowej.

Trzymaj wydatki na kartę kredytową do niewielkiego procentu całkowitego limitu kredytowego. Zwykle 30 procent ma rację. Jeśli wydasz zbyt dużo, będzie to trudniejsze do spłacenia i nie będzie dobrze wyglądać w raporcie kredytowym. W przeciwieństwie do tego, za pomocą karty kredytowej lekko zmniejsza stres, i może pomóc poprawić swój wynik kredytowy.

Jeśli używasz kart kredytowych do płacenia za gaz, nie biegaj zbyt blisko limitu wydatków, jeśli masz zakupu zbliża się. Wiele stacji benzynowych będzie umieścić 75 dolarów trzymać na karcie kredytowej na kilka dni, jedzenie dostępnej przestrzeni, co oznacza, że nie można pobierać innych rzeczy.

Jak widać, karty kredytowe nie mają żadnych specjalnych uprawnień, aby zaszkodzić swoim finansom, a w rzeczywistości, używając ich odpowiednio może pomóc swój wynik kredytowy. Po przeczytaniu tego artykułu, powinieneś mieć lepszy pomysł, jak używać kart kredytowych odpowiednio. Jeśli potrzebujesz odświeżenia, ponownie przeczytać ten artykuł, aby przypomnieć sobie o dobrych nawyków karty kredytowej, które chcesz rozwijać.

About Każdy powinien chcieć wiedzieć to pomocne porady karty kredytowej

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly