Słownik synonimów - Blog Contact RSS

Istotne informacje które musisz wiedzieć o telefony komórkowe

Istotne Informacje, Które Musisz Wiedzieć O Telefony Komórkowe

Prawdopodobnie każdy, kogo znasz, posiada telefon komórkowy, nawet starsi ludzie w kręgu rodziny i przyjaciół. Ale, aby podjąć prawdziwie inteligentną decyzję, gdy przychodzi czas na zakup, ważne jest, aby zdobyć trochę informacji z wyprzedzeniem. Poniższy artykuł ma służyć jako wspaniałe zasobów.

Czasami podpisanie umowy długoterminowej jest warte, aby uzyskać telefon, który chcesz. Niektórzy dostawcy będą oferować najlepsze ceny, jeśli jesteś gotów do podpisania na ich usługi przez rok lub dwa. Wystarczy upewnić się, że jesteś gotów zobowiązać się do zawarcia umowy, ponieważ zakończenie terminu wcześnie może kosztować dużo w karach.

Nie używaj osłony ekranu w telefonie. Mogą one wyglądać jak praktyczne inwestycje na początku, ponieważ zmniejszy to ilość odblasków, które masz w ciągu dnia, ale również zmniejszy widoczność w telefonie. Pęcherzyki powietrza spowoduje również, jeśli nie umieścić je na prawidłowo.

Nie spiesz się i kupić najnowszy telefon. To często nie warto. Firmy telefonów komórkowych zmienić, co telefony przenoszą cały czas, ale czasami Aktualizacje telefonu są bardzo drobne. Spójrz na opinie dla każdego nowego telefonu rozważasz zakup. W wielu przypadkach nie.

Kiedy kupujesz telefon komórkowy w sklepie, upewnij się, że otrzymasz pieniądze warto przez targowanie się z dealerem. To nie działa przez cały czas, ale często dostaniesz rabaty, które można wykorzystać w telefonie lub dla aplikacji, które mają zastosowanie do telefonu.

Smartfony spowalniają, gdy się starzeją. Jeśli zaktualizujesz oprogramowanie, może to pomóc utrzymać telefon działa. Problemem jest to, że nowe telefony wyjdą, że są o wiele bardziej wydajne. W krótkim czasie, nowe aktualizacje mogą przytłumić starszego telefonu.

Prawdopodobnie używasz telefonu komórkowego często. Regularnie wyłączam zasilanie telefonu. Są tak samo jak komputery. Świeże ponowne uruchomienie pomaga wyjaśnić problemy z pamięcią i spowolnienia upadków. Będziesz szybko zauważyć poprawę wydajności telefonu komórkowego po zaledwie kilku dniach po tej sztuczki.

Haggle trochę przy zakupach na następny telefon. Generalnie nie spodziewałby się targowania do pracy w handlu detalicznego ustawienie, ale to jest często skuteczne w przypadku zakupu nowego telefonu komórkowego. Wypróbuj go samemu. Nie zaszkodzi, a ludzie często się między 50 i 100 dolarów zapukał off ceny.

Spróbuj uzyskać telefon komórkowy z pilotem zdalnego wejścia. To może się przydać, jeśli zablokować klucze wewnątrz samochodu. Zacznij od dzwoniąc do osoby w domu na ich telefon komórkowy. Następnie trzymaj telefon pieszo od drzwi samochodu. Mogą nacisnąć i przytrzymać przycisk odblokowania w pobliżu ich telefonu komórkowego. Samochód powinien odblokować.

Aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami, zyskaj nowy telefon co kilka lat. Nowsze telefony zawsze działają lepiej dla mobilnych stron internetowych. Możesz nie być w stanie odwiedzić tych stron, jeśli telefon jest przestarzały.

Jeśli masz dziecko z telefonem komórkowym, naucz ich odpowiedzialnego korzystania z telefonu. Ponieważ większość telefonów komórkowych są zdolne do coraz online i SMS-ów, za pomocą telefonu komórkowego może pochodzić z wielu możliwych problemów. Ustaw zasady dla dzieci, jeśli chodzi o korzystanie z telefonu komórkowego i monitorować, jak go używać.

Jeśli potrzebujesz, aby uzyskać nowy telefon komórkowy, poszukaj jednego z najnowszych modeli smartfonów. Te telefony mają prawie możliwości iPada lub podobnego urządzenia, które łączy się z Internetem. To pozwoli Ci sprawdzić pocztę, płacić rachunki i dostęp do informacji online z dala od domu.

Podczas gdy sprawa telefon komórkowy jest zwykle uważany za sposób, aby je chronić, w rzeczywistości jest to, że zazwyczaj kończy się coraz w drodze. To często sprawia, że trudno trafić poprawne rzeczy. Naprawdę nie trzeba jeden, ponieważ większość telefonów na rynku są wykonane z bardzo trwałych materiałów.

Upewnij się, że jesteś właściwie ochrony telefonu komórkowego, aby upewnić się, że pozostaje w najwyższym stanie roboczym. Telefony komórkowe są często tak kosztowne, aby naprawić, jak mają zastąpić. Uzyskać wysokiej jakości Ochraniacz na ekranie, aby upewnić się, że nie dostać porysowany. Oprócz Ochraniacz na piargi, inwestować w przypadku jakości, który utrzymuje telefon bezpieczny od przypadkowych kropli i codziennego użytku.

Twój telefon komórkowy obiektyw zmiennoogniskowy nie jest to, co jest pęknięty się być. Normalny zoom w kamerach nie jest taki sam jak zoom, że kamery telefonów komórkowych używać. Cyfrowe powiększanie jest powszechnie stosowane w telefonach komórkowych i tylko nie powiększa pikseli, ponieważ obniża jakość obrazu. Jeśli chcesz mieć aparat, który działa dobrze dla Ciebie, należy poruszać się bliżej zamiast powiększania.

Korzystaj z połączenia Wi-Fi, a nie danych podczas oglądania filmów. Wynika to z faktu, że filmy sprawiają, że możesz szybko przejść przez Twój limit danych. Sprawdź swój plan taryfowe, aby upewnić się, co będzie najlepsze w Twoich usługach.

Nie korzystaj z telefonu podczas jazdy. W wielu stanach jest teraz nielegalne. Co ważniejsze, nie jest to bezpieczne. Jeśli spędzasz dużo czasu w samochodzie, skonfiguruj system głośnomówiący, aby można było akceptować lub wysyłać połączenia bez konieczności zabierania wzroku z drogi.

Jeśli chcesz, aby bateria trwała dłużej, wyłącz telefon. Jeśli nie masz recepcji, nie ma sensu mieć go na. Jeśli go ładujesz, pozostaw go. W nocy lub w biurze, wyłącz go. Jeśli to zrobisz, ładowanie baterii będzie trwać dłużej.

Nie może być trochę wątpliwości co do ważnej roli telefony komórkowe teraz grać w życiu prawie każdego. Proces zakupów na nowy telefon może być trudne, ale nie, jeśli porady znalezione powyżej jest heeded. Rezygnować wszelki szczęście, jesteś teraz gotowy wobec uderzyć ten komórka telefon sprzedać i jesteście gotowy wobec zrobić pewien wielki okazja.

About Istotne informacje które musisz wiedzieć o telefony komórkowe

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly