Słownik synonimów - Blog Contact RSS

krzy����wka szarada


Internetowy Świat Krzyżówek. Szarada.net to 161285 zarejestrowanych użytkowników, 576 twórców, 27043 krzyżówki w 426 kolekcjach. 3239.

Szarada.net. Panorama dnia Codziennie nowa krzyżówka. W sam raz, by każdego dnia móc się zrelaksować. Krzyżówki powstają na bieżąco ze słownika wspólnie redagowanego przez użytkowników serwisu. 3804 krzyżówki · od 2012-02-25 · punkty: 15363 Panorama dnia 2021-08-02. 4. 22.

21. Krzyżówki on-line. «zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych wyrazów w rubryki krzyżujące się ze sobą». 26. krzyżówka. 25. Wydanie papierowe już od 3,40 zł. 4. Klikając dowolny kwadrat nad hasłami krzyżówki lub przeciągając kwadrat Krzyżówka A doskonale sprawdzi się jako letniskowiec.

słoniowy szofer - krzyżówka. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "słoniowy szofer": TAKSIARZ KIEROWNICA OLIFANT TAPIR SZOFERKA KODEKS TRĄBA KOŚĆ STANGRET RONDO OLSZA DALTONIZM ANTONI GHANA WYBRZEŻE SZYPER STANEK PROWADZĄCY MOTORNICZY MOTEL. Słowo.

About szarada.net. You're currently reading szarada.net, an entry on Krzyżówka. About Digital Compliance Disclosure We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the ...

Szarada.net. Słownik Określeń Krzyżówkowych. imię żeńskie. Trudność Autor; E W A ★★★ A N N A ★★★ K I R A ★★★ M A J A ★★★ O L G A ★★★ A D E L A ★★★ A G A T A ★★★ A L I N A ★★★ A N E T A ★★★ A N I T A ★★★ B E A T A ★★★ B O G N A ...

Hasło do krzyżówki „Kupido" w leksykonie szaradzisty. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła „Kupido" znajduje się 40 opisów do krzyżówek. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „Kupido" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.

Hasło do krzyżówki „porostnica" w leksykonie szaradzisty. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła „porostnica" znajduje się 6 odpowiedzi do krzyżówki. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „porostnica" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.

Hasło krzyżówkowe „humus" w słowniku szaradzisty. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „humus" znajdują się 32 odpowiedzi do krzyżówki. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „humus" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.

Hasło krzyżówkowe „męczydusza" w leksykonie szaradzisty. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „męczydusza" znajduje się 78 opisów do krzyżówek. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „męczydusza" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.

Hasło do krzyżówki „niewierzący" w leksykonie krzyżówkowym. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „niewierzący" znajduje się 45 opisów do krzyżówki. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „niewierzący" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.

Szarada.net: visit the most interesting Szarada pages, well-liked by female users from Poland, or check the rest of szarada.net data below.Szarada.net is a popular web project, safe and generally suitable for all ages. Their most used social media is Facebook with about 86% of all user votes and reposts.

Hasło do krzyżówki „spazmofilia" w leksykonie krzyżówkowym. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „spazmofilia" znajduje się 6 odpowiedzi do krzyżówek. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła „spazmofilia" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.

stworzyli szarada.net. avtor serwisu synonim net. net. slangowo net. Dodaj nowe hasło do słownika. Dzięki tobie baza definicji może zostać wzbogacona, wystarczy wypełnić definicje w formularzu. Definicje zostaną następnie dodane do słownika, aby pomóc przyszłym użytkownikom Internetu utknąć w siatce definicji.

Krzyzowka-online.com oferuje w tym celu łatwą w użyciu funkcję wyszukiwania, która pomoże Państwu w kilka sekund znaleźć właściwe rozwiązania i hasła do krzyżówek. Pokazać wszystkie Hasło do krzyżówki Pokazać wszystkie hasła do krzyżówki.

Pierwsza krzyżówka. Oto pierwsza krzyżówka na początek tego bloga. Więcej krzyżówek na szarada.net. Autor: Przemek o 13:11 Brak komentarzy: Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest. Etykiety: krzyżówka , łamigłówka , zagadka. Strona główna.

Hasło krzyżówkowe „wodospad w Finlandii na rzece Vuoksi" w słowniku szaradzisty. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „wodospad w Finlandii na rzece Vuoksi" znajdują się 2 odpowiedzi do krzyżówki. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „wodospad w Finlandii na rzece Vuoksi" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.

wyszukiwarka haseł krzyżówkowych. Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie słowa, dla którego znamy tylko kilka liter. Wpisz hasło lub jego część zastępując kropką (lub spacją) dowolny znak. Przykład: gdy poszukujesz 6-literowego słowa, w którym druga litera to "i", trzecia to "u", a ostatnią jest "o" to wpisz ...

Najlepsi krzyżówkowicze :) cadi23 - 2550 pkt. zakrzesia - 2550 pkt. darek48 - 2550 pkt. janeczka - 2550 pkt. wojtekkk44 - 2550 pkt. jozef1c - 2550 pkt.

Krzyżówki on-line. Klinij w określenie obok diagramu. 1. 1. 2. 3. 4. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. Poziomo: 1. Przen ...

Pierwsza krzyżówka. Oto pierwsza krzyżówka na początek tego bloga. Więcej krzyżówek na szarada.net. Autor: Przemek o 13:11 Brak komentarzy: Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest. Etykiety: krzyżówka , łamigłówka , zagadka. Nowsze posty ...

Gwiazda zmienna - gwiazda, która w znaczący sposób zmienia swoją jasność. Ogólnie rzecz biorąc, każda gwiazda wykazuje drobne fluktuacje jasności, ale są one w większości przypadków praktycznie niezauważalne - na przykład jasność Słońca zmienia się o ok. 0,1% w 11-letnim cyklu .

Inne nazwy tej rasy psów: Pies z Atlasu, Chien de l'Atlas, Atlas Sheepdog, Atlas Mountain Hound, Atlas Dog. Klasyfikacja FCI: Grupa II. Psy w typie pinczera i sznaucera, molosy, szwajcarskie psy pasterskie i inne rasy.

Stefan Żeromski herbu Jelita (ur. 14 października 1864 w Strawczynie, zm. 20 listopada 1925 w Warszawie) - polski prozaik, publicysta, dramaturg; pierwszy prezes polskiego PEN Clubu.Czterokrotnie nominowany do Nagrody Nobla w dziedzinie literatury (1921, 1922, 1923, 1924).Jeden z najwybitniejszych pisarzy polskich w historii.. Stefan Żeromski był znany również pod pseudonimami Maurycy ...

Marek Michał Grechuta (ur.10 grudnia 1945 w Zamościu, zm. 9 października 2006 w Krakowie) - polski piosenkarz, poeta, kompozytor i malarz, z wykształcenia architekt.. Uznawany za najważniejszego przedstawiciela polskiej poezji śpiewanej, wykorzystywał często elementy rocka, jazz-rocka i rocka progresywnego, szczególnie w początkowym okresie twórczości.

Zasady gry w szachy - prawidła regulujące sposób rozgrywania partii szachów.Choć pochodzenie gry nie zostało dokładnie wyjaśnione, to współczesne zasady ukształtowały się w średniowieczu.Ewoluowały one do początków XIX wieku, kiedy to osiągnęły właściwie swą bieżącą postać.

Londyn (ang. London) - stolica Anglii i Wielkiej Brytanii, największe miasto królestwa, położone w jego południowo-wschodniej części nad Tamizą.Jest trzecim co do wielkości miastem Europy, po Moskwie i Stambule; jest jednym z większych miast świata zarówno w skali samego miasta, jak i całej aglomeracji.Liczba mieszkańców Londynu (w granicach tzw.

Ludność Kazachstanu jest bardzo zróżnicowana. Spośród blisko 18,64 mln mieszkańców (2020) Kazachstanu największe grupy etniczne stanowią Kazachowie - blisko 68,5% oraz Rosjanie - ponad 18,8% . Demografia Kazachstanu w latach 1926-2009 na podstawie spisów powszechnych oraz udział Kazachów w ogólnej liczbie ludności. Rok.

Przewody samochodowe. Miedziane uzwojenie jest wystarczająco wytrzymałe, aby pracować w alternatorze samochodowym, który podlega ciągłym drganiom i wstrząsom. Przewody i kable samochodowe wymagają izolacji odpornej na podwyższone temperatury, produkty ropopochodne, wilgoć, ogień i chemikalia.

dokument przy gaśnicy - krzyżówka. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "dokument przy gaśnicy": ATEST WIZA TETRA PIANA PIANÓWKA AKTA METRYKA ANEKS AKT DYPLOM PATENT ARCHIWUM PLIK ZAŁĄCZNIK DUPLIKAT ASYGNATA POLISA BULLA PODPIS PASZPORT. Słowo. Określenie.

Na tym tle etymologicznie wyróżnia się wyraz szarada objaśniany jako cjalistycznych portalach typu krzyżówka. net - krzyżówki online. Krzyżówki, Jolki, Psotki, Metamorfozy, Rebusy i inne. Występowała w formie szarady prasowej i odgrywanych na scenie tzw. net, ale też w Wikipedii. Także synonim wszelkich rozrywek umysłowych. net czy szarada. Miłośnicy szarad znajdą w . Szarada. Znajdziemy w nim zbiór najlepszych łamigłówek. Pozycja wydawana jest przez lidera rynku krzyżówek w Polsce - częstochowski Technopol. żywych szarad (obecnie: kalambury). Szarada była Zaawansowany portal szaradziarski z zadaniami układanymi przez użytkowników

About krzy����wka szarada

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly